line line line

EASi sihtturuseminar ‘Hiina turule sisenemine: praktilised nõuanded Eesti ettevõtetele’

 

Seminar leiab aset 10.04 kell 10.00 – 14.30 Tallinna Nordic Hotel Forum (Viru väljak 3, Tallinn) Capella konverentsiruumis. Seminar on korraldatud koostöös EU SME Centre’iga Pekingis ja rahastatud Euroopa Sotsiaalfondi poolt. Seminari läbiviijaks on EU SME Centre’i ekspert Mr Zsolt Takács.

Zsolt Takács on pikaajalise praktilise kogemusega ekspert, kes on olnud tegev nii strateegilise, operatiivse ja finantsilise juhtimisega tööstussektoris kui ka rahvusvahelise kaubanduse ja äriarendamise valdkonnas. Ta on juhtinud Hiina riigiettevõtte Hisense vabriku asutamist ja tööd Ungaris ning tegelenud Hiinaga seotud impordi ja ekspordi küsimustega ettevõtte Innomind Innovative Consulting tegevdirektorina. Alates aastast 2007 on Zsolt Takács Ungari-Hiina kaubanduskoja juhatuse liige ning aastast 2010 Hiina ja Kesk-Euroopa kaubandus- ja logistikakoostöötsooni CECZ peadirektor.

Konverents on peaasjalikult suunatud Eesti ettevõtjatele, kellel on huvi Hiina turu vastu ning kes soovivad turule sisenemise kohta infot saada, kuid kuulama on oodatud kõik Hiina huvilised!

EASi logo 2011 sinine taustataKonverents on tasuta kuid vajalik on eelregistreerimine!

Informatsiooni konverentsipäevakava kohta ja eelregistreerimisvormi leiab EASi kodulehelt.

EL_Sotsiaalfond_horisontaal