line line line

Infotund ettevõtjatele osalemaks Hiina suurmessil Canton Fair

Hiina Väliskaubanduse Keskuse (China Foreign Trade Centre) korraldab koostöös EASiga minikonverentsi tutvustamaks messi China Import Export Fair ehk Canton Fair rahvusvahelist paviljoni (International Pavilion) ja messi poolt pakutavaid võimalusi Eesti ettevõtetele. Konverents leiab aset 3. septembril kl 10:00-11:30 hotellis Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn (Toompuiestee 27 / Paldiski mnt 4). Konverents on inglisekeelne.

Canton Fair on tuntuim ja pikima ajalooga mess Hiinas, mida korraldatakse igal kevadel ja sügisel alates 1957. aastast. Tootekategooriate valik messil on väga lai, alustades elektroonika ja ehitusmaterjalidega ning lõpetades toidu ja tekstiiliga. Kevadisel Canton Fair 2015 messil oli kolme etapi peale kokku 24 713 eksponenti ning ligi 185 000 külastajat üle kogu maailma. Messil osalesid ühisstendiga EASi toel ka 6 Eesti ettevõtet. Tegemist oli pilootprojektiga, mille tulemust hindasid osalejad väga heaks – saadi hulganisti kasulikke kontakte, millel on potentsiaali koostööks kasvada.

Tänu eelnevale edule korraldab EAS ka 2016.a. Canton Fair’il riikliku ühisstendi. Osalema oodatakse ettevõtteid toidu ja joogi, majapidamistarvete ning kangaste ja kodutekstiili valdkondadest. Kandideerimine on avatud 7. septembrini ning osalemisega seotud küsimusi võib esitada nii konverentsil kui ka e-posti teel aadressil mairika.haab@eas.ee.

Osalemaks konverentsil registreeruda hiljemalt 1. septembriks aadressil  mairika.haab@eas.ee.

EASi logo 2011 sinine taustata